Відгуки про компанію Інтернет-магазин "DiArS"
Балетки суперові , на повну ножку , але мені сподобалися буду носить на худу ножку))))Якість супер
анна Ш.Взуття супер все пішло , буду і далі замовляти
анна Ш.- Анжела Н.
Дякую .
Анатолий М.Товар якісний, але коли попросила на слідуючий день після отримання поміняти жилетку, бо виявилася малуватою, або назад товар повернути, ніякої реакції, просто ніхто не відповідає ні на дзвінки, ні на повідомлення....
Наталья Б.- Елена М.
- Ірина О.
- Людмила М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Швидкість та якість обслуговування дуже добра.
Юрій Д.
Я ношу розмір 40-41вони малі даже на пальці не наліпки