Відгуки про компанію Інтернет-магазин "DiArS"
- Наталія С.
Дякую за доставку , все в доброму стані, босоніжки легкі та гарні, особливо враховуючи їх ціну
Олена Л.- Сергей л.
- Роман Г.
- Маргарита Б.
- наталия н.
- Наталія К.
Всім раджу! Взуття супер, легенькі.
Светлана П.- Світлана Д.
Капці сподобалися, шкіряні, ношу не один рік, розмір співпадає з тим, що носимо, бо буває треба брати на розмір більші, швидко доставили. Продавця рекомендую!