Відгуки про компанію Інтернет-магазин "DiArS"
- Людмила Р.
Дякую. все чудово, вироби тепленькі на любий вкус
Світлана З.Зручні і гарні капці. Ціна теж влаштовує. І звісно, хочеться купувати українське, підтримувати своїх виробників. Дякую ❤️
Алла Т.Дуууже порядні люди, я й не сподівалася, коли потрібно було зробити обмін товару, вони спочатку відправили мені те що потрібно, а я тоді повернула їм товар, який не підійшов за розміром. Дуже їм дякую за розуміння, довіру і допомогу.
Безрукавки гарні, легенькі і теплюші. По кольорах підібрали після спілкування по телефону, бо на сайті в цей час не було таких кольорів. Мої батьки дуже задоволені подаруночком від святого Миколая ). Дуже Вам дякую. Веселих, мирних свят Вам, і теж завжди неочікуваних приємних сюрпризів!))- Коментар продавця
Щиро дякуємо за добрі слова та покупку! З наступаючими!)
Ольга Г.- Коментар продавця
рекомендую,теплые
Татьяна П.Якісний і гарний товар.Дяку'мо
Виталий Ш.- Прасковія Н.
- Аниса Ж.
- Олеся М.
На вигляд гарні, тепленькі, ціна-якість👍 дякую. Оплачувала на картку, все добре, без затримок надіслали.
Алла Т.