Відгуки про компанію Інтернет-магазин "DiArS"
- Тетяна Л.
Дуже хороші жилеточки (брала 2 шт.), але брати треба на розмір більше!!! Добре на тоненький гольф, футболку, на теплий светір- малі... шкода, що не подумала про це раніше та не помяряла на Новій Почті...😥😳
Лариса Т.- Василина
Рекомендую товар і продавця
Тамара- Оксана Д.
Все добре, ввічливий продавець швидко зателефонував, все вияснили, і швидко відправив посилочку. Вже отримали, і через кілька годин св. Миколай покладе під подушку батькам тепленькі і приємні подаруночки 🎁 Дякую!
Ольга Г.- Вікторія В.
- Вера П.
- Тетяна Г.
- Світлана А.