Відгуки про компанію Інтернет-магазин "DiArS"
Велике дякую, дуже теплі та мʼякесеньки та гарної якості🙏❤️❤️
Виктория Б.- Ганна Л.
- Анастасія П.
- Любовь П.
- Валентина Г.
- Світлана А.
- Олена С.
- Юлія Є.
Добрий ранок. Отримала капці, по розміру підійшли, красиві і дуже теплі. Рекомендую до замовлення.
Дякую.Ірина К.
Рекомендую